gizli kameralar

Aksesuar Gizli Kamera Modelleri Ve Aksesuar Kamera Fiyatları


Birçok farklı sebeple kullanılan güvenlik kameraları istediğiniz alanı çok uzaktayken bile izleyebilmenizi sağlamak amacı ile tasarlanmış olup, bazıları dışarda açık alanda kullanılmak, bazıları evlerde işyerlerinde kapalı alanda kullanılmak üzere tasarlanırken, bazıları da fark edilmeyecek kadar ufak tasarlanmıştır. Ancak şu da bir gerçek ki pek çok gelişmiş ülkede uzun yıllardır kişilerin özel hayatlarına müdahele suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasına rağmen gizli kamera çekimleri, suçların ortaya çıkmasında sağladığı büyük yarar nedeniyle artarak devam etmektedir.


Kol Saati Gizli Kamera yı herhangi bir yazılıma gerek duymadan usb bağlantı kablosuyla rahatlıkla pc'nize veya laptopunuza bağlayarak rahatlıkla kayıtlarınızı dinleyebilirsiniz. Kayıt başlamadan ve kayıt esnasında Gizli Kamera Kol Saati ışık ve ses uyarısı yapmaz, böylelikle kimse anlamadan çekimler yapabilirsiniz. Usb bağlantı kablosu aracılığıyla ilgili kayıtları izleyebilir, silebilir veya kopyalayabilirsiniz.Çekmiş olduğu video ve fotoğraflarda güncel saat ve tarih bilgisini eklemektedir. Gizli kamera sistemlerinin pek çok teknolojik sınıflandırması ve ekstra bütçe dahilinde üst dizey teknolojik destekli yazılımları da bulunmaktadır. Bilhassa yaz aylarının gelmesiyle güneş gözlüğü gizli kamera modelleri daha çok tercih edilir duruma gelmiştir.


Yasal Uyarı: Cihazın, tehdit, santaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Yani gizli kameranız dünyanın bir ucunda siz diğer ucunda da olabilir ve görüntü alabilirsiniz. Profesyonel video kameraların var olmasıyla birlikte çok minik boyutta gizli kameralar da bulunmaktadır.


Gizli kameralar genelde bir evin köşesine yerleştirmeniz için üretilmiş olup kayıt edilmektedir. Kayıtlarınızı kart girişli kalem kamera seti ile birlikte gelen USB kablosunu bilgisayarınıza bağlayıp izleyebilirsiniz. Kol Saati Gizli Kamera Bayanlara Özel GKS-061 ürünü ergonemik yapısı ile rahat olması nedeniyle, hiç yokmuş hissiyatına kapılabilirsiniz. Çağımızda gizli kamera artık güvenlik amaçlı kullanılmanın yanında oldukça çok amaçla kullanılıyor. DÜNYANIN EN ŞIK DVR KAMERASI Bu Saat Kamera ile ne kadar kolay ve gizli çekimler yapabildiğinize siz bile şaşıracaksınız! Örneğin işyerinizdeki durumu kontrol altına almak ve çalışmayan ya da az çalışan elemanlarınızı tespit etmek için duvar saati kamera kullanabilirsiniz. Masa üzerine yerleştirerek ya da elinizde tutarak kayıt alabileceğiniz anahtarlık görünümlü gizli kameralar, fonksiyonel özelliklere sahiptir.


Ne var ki, yerinde kullanılan gizli kamera, belgelenemediği için süre giden haksızlıkları ve kötülükleri gözler önüne sererek insanlığa önemli hizmetlerde bulunabilir. Ama bunların dışında şantaj yapmak gibi kanun dışı işler için gizli kamera kullanımı kesinlikle yasaktır ve etik değildir. İhtiyacınız olacak araç-gereç 4 kamera , four Lens, Montaj ayakları, 8 tane BNC ,10-20 metre koaksiyel kablo,monitör ve Multiplexer dediğimiz çoklayıcıdır. Hem ekonomik, hem işlevsel ucuz kol saat kamera ile sabit veya hareket halinde video kaydı yapabilirsiniz. Hareket sensör görünümlü bu kamera kullanılarak kameranın alarm sistemindeki bir hareket dedektörü olduğu izlenimi yaratılabilir.


Bulunduğu ortamlarda eğer birileri diğer insanlara zarar verebilecek gizli ve kirli işler çeviriyorlarsa bütün bunlar gözler önüne serilir.Gizli kamera bu özellikleri nedeniyle yasadışı işler çeviren kötü insanların hemen yakalanmasını sağlaması açısından talebin artmasına neden olur.


Teknolojideki gelişmelerle birlikte gizli kameralarda nitelik ve nicelik artmıştır. Çünkü diyor: Belli konularda - çok önemli ve duyarlı konularda — gizli kameraya ihtiyaç duyulabilir”. Bu kamera çeşitleri kol saati kamera, masa saati kamera ve duvar saati kamera şeklindedir. Gizli kamera hafıza kartına kayıt yapan kameralardaki en yüksek çözünürlük olan 640×480 çözünürlüğünde olup, avi formatında kayıt yapan bir ccd kameradır. El çantası içine gizlenmiş gizli kamera ile sesli ve renkli çekim yapabilirsiniz. İhtiyacınızı tam şekilde karşılayan gizli kamera yı seçmek için evvela hangi amaçla ve hangi ortamda kullanacağınıza karar vermelisiniz. Gizli kameralar sadece görüntü kayıt etmekle kalmaz aynı zamanda ses kaydeden çeşitleride bulunmaktadır. Gizli kamera fiyatları ve özellikleri : Hiç bir yerde bulamayacağınız özel yapım gizli kamera ve dinleme cihazları artık çok uzun süre izleme ve duyma imkanına sahip olcaksın.


Gizli kamera olarak satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimiz pisayanın en kaliteli ürünleri olduğunun altını çizeriz. Kullanımı çok basit olan bu ürünle dilediğiniz yerde sesli ve renkli video çekimi ve fotoğraf çekimi yapabilirsiniz. HD kalitede görüntü alabileceğiniz CCD kamera, duvar saatinin içine yerleştirilmiştir ve fark edilmez. Bu şekilde gece görüşü olan kamera seçenekleri ile kolayca seçim yaparak daha uzun süre kayıt yapılmasını sağlayarak devamlı olarak kurulumu yapılan alan üzerinden görüntü alınmasını sağlayabilirsiniz. Ders notlarınızı veya sunumları not etmenize gerek kalmadan kalem kamera sayesinde videoya alabileceksiniz. Fotoğraf çekimi oldukça basit bir şekilde dizayn edilen HD çakmak gizli kamera video tuşuna her dokunuşunuzda çekim işlemini gerçekleştirmektedir.


Üzerinde anten bulunan dedektörler ise kablosuz ve IP casus kamera ve ses dinleme aygıtlarını manyetik dinleme yöntemi ile tespit ediyor. Gizli kameralar arasında en çok tercih edilen ürünlerden biri de araba anahtarlığı şeklinde tasarlanan gizli kameralardır. Haber ajansları: daima cebinizde taşıyabileceğiniz hafif kalem kamera ile olaya yada bir habere rastladığınız zaman anında kamera görüntüleri elde ederek, haber yakalayabilirsiniz. Çin ve Pakistan'da, kadınlara reva görülen insanlık dışı muameleleri gizli kamerasıyla dünyaya ifşa eden Sue Lloyd-Roberts Bu haberleri başka türlü veremezdim.” diyor. Pinhole ( İğne deliği ) gizli kamerası ile enerji olmadan üzrendeki pili ile two saat sürekli kamera kayıdı yapabilen süper mikro gizli kamera ve kayıt sistemi, heryere gizlenebilecek esnek bir kişisel güvenlik çözümü sunmaktadır.


Her türlü zevke uygun masa saati gizli kameraları, internet site vasıtasıyla son derece uygun fiyatlarla alınabilecektir. Kurulumu son derece basit olan ip kamera sistemi yardımıyla her ihtimale karşılık tedbirinizi almış olacaksınız. Bu evlere mahkeme kararı ile giren polisler, elektrik buatlarına ve televizyonlarının hoparlörlerine gizlenen gizli kameraların izlerini tespit etti. Dünyanın en küçük ve en kaliteli çekim yapabilen CDD kameralarındanbiri olan düğme kamera ile DVD Kalitesinde uzun süreli kayıt yapabilen, mobil bir dijital cihazdan oluşur. Gizli kamera denildiği zaman insanların akıllarına genel olarak kötü şeyler gelebiliyor.


Gizli kameraların wifi ile ister mobil ister masaüstü bilgisayarlardan uzaktan izleme olanağı sunması ve hareket sensörü ile anlık izleme imkanı sunması, yine hareket sensörü ile sd kart üzerine kayıt yaparken gereksiz bellek kullanımının önüne geçmesi bu gizli kameraları birer teknoloji harikası haline getirdi.


Buna göre şeçim yapmalıdır çünkü aldığımız gizli kamera 2 saate kadar çekim yapabiliyor söyle ki aslında 20 saat depolama kapasitesi var ama 2 saat kadar batarya bitebiliyor nedeni ise çok küçük alet seçtiğimiz zaman bataryası da küçük oluyor ve bu nedenle kalem kamera, anahtarlık kamera, düğme kamera gibi küçük aletler bir handikap oluşturabilmekte.


GSm modüllü hareket sensörlü kameralar öyle gelişmiş bir teknik alt yapıya sahiptir ki şayet evinizde veya ofisinizde bir hareket algılarsa anında cep telefonunuza çağrı göndermektedir. tiklayınız Gizli kameralar Avrupa ve Amerika'da küçük atölyelerde değişik amaçlarla üretilmiş kamera parçaları bir araya getirilip gizli kamera şekline dönüştürülür. Bunun en büyük nedeni yasal yollarla ithal edilen bir saklı kamera faturalıdır. Gizli kamera hareketli mi sabit mi kullanacağız yani üzerimizde mi taşıyacağız yada bir yere bırakıp orada farkedilmeden görüntü kaydımı yapacağız. Bu bölümde sadece FAN ile bilgiler verilmektedir, ilaveten uzaktan kumandalı Full HD gizli kamera montajı yapılmıştır.


Böcek ve Gizli Kamera Tespiti kapsamında biz bu gibi ürünleri bulur isek önce delillendirip sizlerle bunu paylaşıp tatmin olduğunuzu bildiğimizde imhasının yapılmasını sağlıyoruz ürün ne bize ne size geçmiş oluyor. Bu kategoriye fotoğraf makinesi veya video kamera satış ilanı vermek için fotoğraf kamera ilanı ver sayfasını kullanabilirsiniz.


Gizli kamera ortamdaki görüntüleri, video ve fotoğraf şeklinde üzerindeki hafıza kartına depolayarak saklayan bataryalı veya bataryasız çeşitleri olan bir cihazdır. Müşterilerimiz telefon ile alacağı gizli kamera, ses dinleme cihazları, özel yapım modül gizli kameralar ve ses kayıt cihazlar için bilgilendirilir. Özellikle size ait olmayan mekanlarda Gizli Kameralar ile kayıt yapmanız durumunda kanun karşısında sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Şüphelendiğiniz durumlar karşısında daha net bilgilere sahip olabilir ve daha mantıklı kararlar alabilmenizi sağlarlar. Samsun'da 5 gün içinde three ayrı işyerinde yapılan baskında toplam 76 gizli kameranın ele geçtiği, gizli kameraların arasında gözlük, çakmak, flaş bellek, saat ve kalem görünümünde oldukları öğrenildi. Fotoğraf çekimi için kol saati kamera üzerinde bulunan fotoğraf tuşuna bir defa basıp bırakınız. Canlı izle duvar saati Gizli Kamera ister bilgisayar üzerinden isterseniz prizden şarj edebilirsiniz.


Kalem görüntülü kamera ve ses kayıt cihazını bıraktığınız ortamdaki ses ve görüntüleri veya bulunduğunuz ortamdaki ses ve görüntüleri hiçkimsenin farkında olmadan kayıt etmenizi ve pc ye aktarabilmenizi sağlar.Dışardan kesinlikle bir kayıt cihazı olduğu anlaşılmamaktadır.


Maliyet konusuna gelince: Nitelikli bir gizli kamerayı amacınıza göre tabiki özellikler ve fiyat değişkenlik gösterecektir ancak mesela internetten izlenebilen gizli kamera , cep telefonundan izlenebilen gizli kameraları 250TL ila 500TL arası bir fiyata elde edebilirsiniz.


Her türlü gözlem kontrol kameraları, gece görüşlü, kapalı ve açık mekan için, zoomlu, Speedom, Slow gizli kamera sistemleri ile güvenlik ihtiyaçlarınıza çözümler üretebilirsiniz. Gizli kalem kamera ve anahtarlık gizli kamera şeklinde farklı gizli kamera çeşitleri de bulunmaktadır. Bunlardan en iyi performans alabileceğiniz model cep kamera adı altında satılan mini casus kameradır. Bunların en popüleri, bizim gizli kameralarımızın kullanıldığı ünlü şovmen Beyazın Fanta reklamı. Çok küçük kamera deligi sayesinde gizli kalem kameranız cebinizdeyken kimse kaydettiginizi farketmez. Dışarıdan bakıldığında kesinlikle gizli kamera olduğu anlaşılmaz, sıradan bir saatten farkı yoktur.


Gece Görüşlü Kol Saati Gizli Kamera ile geceleri karanlıkta bile çok net çekimler yapabileceksiniz. Bu mini gizli kayıt cihazlarının yanı sıra çakmak, anahtarlık ve kalem görünümlü gizli kameralar da güvenlik önlemi almak ve şüpheli durumları açığa kavuşturmak isteyen bireyler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Gizli kamera ile yaptığınız kayıt hem oluşacak sıkıntılı durumun önüne geçmeyecek, ve olay olduktan sonra sadece izleyeceğiniz bir veri olacak hem de hukuki açıdan problemli sonuçlar doğurabilecektir. Bununla birlikte 1 haftaya yakın aralıksız kayıt imkanına yine aynı gizli kameralar ile elde edebilirsiniz. Gizli Kameralar hakkında bizimle iletişimle geçip ayrıntılı bilgi alabilirsiniz prensibimiz %one hundred güvenli ve garantili alışverişi sizlere sağlamaktır. Güvenlik kamerası kurulum ve fiyatları için firmamızın sunmuş olduğu farklı kamera sistemlerini tercih edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *